ACTION REQUIRED: Renew these Let’s Encrypt certificates by March 4
Dit is de melding die per e-mail is verstuurd naar 3 miljoen gebruikers van Let’s Encrypt certificaten.
Vanuit het Engels vertaald is dit de inhoud van de e-mail die Let’s Encrypt naar gebruikers heeft verstuurd:
We hebben onlangs een bug ontdekt in de Let’s Encrypt-certificaatautoriteitscode, zoals hier beschreven:
Helaas betekent dit dat we door deze bug de betreffende certificaten, waaronder één of meer van jouw certificaten, moeten intrekken. Om problemen in de bereikbaarheid van je website(s) te voorkomen dien je het betreffende certificaat uiterlijk 4 maart 2020 te vernieuwen. Onze excuses voor het ongemak.
Als je je certificaat niet voor 4 maart kunt verlengen, de datum waarop we zijn genoodzaakt om de certificaten in te trekken, zullen bezoekers van je website een melding te zien krijgen waarin staat dat je website niet veilig is.
Let’s Encrypt certificaat vernieuwen
Voor het vernieuwen van een Let’s Encrypt certificaat hoef je enkel een nieuw certificaat te genereren en op te slaan. In je website zelf hoef je geen aanpassingen te doen.
Hoe je een nieuw Let’s Encrypt certificaat genereert vind je in het artikel Hoe installeer ik een gratis Let’s Encrypt SSL-certificaat op mijn website.
Heb je vragen over dit bericht of lukt het niet om je certificaat te vernieuwen? Neem contact op met Just Host support.
Geef een antwoord